Pouštní oblast národního parku Joshua Tree, známého výskytem stejnojmenného stromu, navštíví každoročně přes milion turistů.
Ubytování v Joshua Tree
Typ ubytování
Camping Hotely

Hotely u národního parku Joshua Tree

V národním parku Joshua Tree existuje řada možností ubytování ale pouze kempingového typu. Uvnitř parků není k návštěvníkům k dispozici žádný hotel, a proto turisté hledající určitou míru komfortu musí hledat ubytování za hranicemi národního parku.

V blízkosti národního parku Joshua Tree, na mezistátní silnici číslo 10, je v dojezdové vzdálenosti několika desítek minut město Palm Springs, kde je možno najít ubytování v hotelu v různé kvalitě. Existuje zde i možnost ubytování v golfových resortech, takže golfový nadšenci mohou spojit návštěvu národního parku se svým koníčkem.

Podél hlavních tahů, tj. zejména mezistátní silnice číslo 10, se nabízí ubytování v motelech řady řetězců (např. Best Western, Travelodge, Motel 6), kde lze očekávat standardní kvalitu ubytování za vcelku přijatelné ceny, které začínají na ceně okolo 50 USD. Další z možností jsou rodinné motely, jež nejsou součástí žádných řetězců, a zde je možno získat nocleh za ceny ještě nižší; zpravidla však nikoliv níže než 40 USD. Kvalita těchto ubytovacích zařízení bývá rozličná.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek joshua-tree.cz zakázáno.    © 2013 joshua-tree.cz
Kontakt
  |   Ochrana soukromí