Pouštní oblast národního parku Joshua Tree, známého výskytem stejnojmenného stromu, navštíví každoročně přes milion turistů.
Ubytování v Joshua Tree
Typ ubytování
Camping Hotely

Camping v národním parku Joshua Tree

V národním parku Joshua Tree je návštěvníkům k dispozici hned devět udržovaných kempů. Všechny jsou otevřeny po celý rok, ale vzhledem k podmínkám nabízí většina z nich pouze základní vybavení. Poplatek za ubytování se pohybuje od 10 do 15 USD za jedno místo, které je limitováno maximálním počtem šesti osob, třech stanů a dvou vozidel.

Nejlépe vybaveny jsou kempy Black Rock v severozápadní části parku a Cottonwood v jeho jižní části, kde jsou návštěvníkům k dispozici i splachovací toalety a voda. V ostatních kempech se musí návštěvníci obejít bez vody a vystačit se suchou toaletou.

Místa v kempech Black Rock a Indian Cove lze zarezervovat dopředu, ostatní kempy jsou návštěvníkům k dispozici na bázi, kdo dřív přijde. V kempech Cottonwood, Indian Cove a Sheep Pass jsou k dispozici i místa pro skupiny až o třiceti lidech.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek joshua-tree.cz zakázáno.    © 2013 joshua-tree.cz
Kontakt
  |   Ochrana soukromí