Pouštní oblast národního parku Joshua Tree, známého výskytem stejnojmenného stromu, navštíví každoročně přes milion turistů.
Ubytování v Joshua Tree
Typ ubytování
Camping Hotely
Partneři
Na jihozápadě USA se nachází řada krásných přírodních památek a národních parků - například Údolí smrti neboli Death Valley; jednou z nejvíce navštěvovaných přírodních památek je pak Grand Canyon. K návštěvě láká řada dalších míst Spojených států; mnoho turistů se každoročně rozhodně strávit dovolenou třeba na Floridě.

Ubytování v národním parku Joshua Tree

Na rozdíl od ostatních národních parků na jihozápadě USA, jako je například Grand Caynon či Death Valley, není v národním parku Joshua Tree možno přenocovat uvnitř parku v zařízení hotelového typu.

Návštěvníci hledající větší míru pohodlí než nabízejí kempy, tak musí hledat mimo národní park. V blízkém Palm Springs je k dispozici řada kvalitních či dokonce luxusních hotelů, podobně je tomu i v blízkém Indiu. Návštěvníci hledající levnější ubytování pod střechou pak zřejmě dají přednost některému z motelů podél silnic, jejichž kvalita může být různá.

Méně nároční turisté či milovníci kempování nepohrdnou přenocování v některém z devíti udržovaných kempů v rámci parku. Dva z nich jsou vybaveny i vodou a splachovacími toaletami, v ostatních voda k dispozici není.

Další možností jak přenocovat uvnitř parku je mimo vyhrazené kempy v divočině. K tomu je zapotřebí získat v návštěvnických centrech povolení, které se vydává zdarma. Při přenocování mimo kempy je nutno dodržovat určitá omezení.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek joshua-tree.cz zakázáno.    © 2013 joshua-tree.cz
Kontakt
  |   Ochrana soukromí