Pouštní oblast národního parku Joshua Tree, známého výskytem stejnojmenného stromu, navštíví každoročně přes milion turistů.
Co vidět v Joshua Tree
Fauna a flora
Joshua Tree
Zajímavá místa
Palmové oázy Keys View

Vyhlídka Keys View v národním parku Joshua Tree

Jednou z nejpopulárnějších destinací v rámci národního parku Joshua Tree je vyhlídka nazvaná Keys View. Tato vyhlídka nabízí nádherný panoramatický výhled do údolí Coachella a rozhodně se za ním vyplatí podniknout zhruba dvacetiminutovou jízdu z Park Boulevard, tj. od západního vjezdu do parku.

Již z malého parkoviště je hezký výhled do údolí; pro ty nejhezčí pohledy je možno na místě ještě podniknout několik set metrů dlouhou procházku. Při výhledu je možno spatřit na pravé straně Santa Rosa Mountains za městem Indio a za Palm Springs pak vysokou horu San Jacinto Peak; ještě dále vpravo je dobře viditelná i ještě vyšší San Gorgonio Mountain.

Zcela vlevo je pak možno v dálce spatřit Salton Sea; velké jezero s nadmořskou výškou 67 metrů pod úrovní hladiny moře. Ve zcela jasný den je někdy možno vidět i Signal Mountain v Mexiku.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek joshua-tree.cz zakázáno.    © 2013 joshua-tree.cz
Kontakt
  |   Ochrana soukromí